Зелений Гоблін - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1132

Колекційна фігурка Зелений Гоблін від Hasbro. Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Зелений Гоблін від американської компанії Hasbro. Іграшка увійшла до Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men.

Зелений Гоблін зобов'язаний своїй появі Норману Озборну - голові велетенської корпорації "Озкорп". Серед напрямів діяльності компанії були й такі, що вивчали можливості зі збільшення фізичних даних людини. Норман бачив у цьому потенціал, який можна було б використати для створення зброї. Він активно співпрацював з військовими над створенням сироватки для збільшення сили солдат. Однак, йому ніяк не вдавалося знайти ідеальну формулу. Зрештою, зневірившись, Озборн вирішує випробувати газ на собі. Експеримент можна було б вважати вдалим, якби не побічний ефект - отримавши надздібності, він повністю втратив контроль над собою. Злякавшись цього, Норман спочатку розуміє всю небезпеку користування цим препаратом. Але згодом починає використовувати його, щоб вирішити власні проблеми та позбутися конкурентів. Назвавшись Зеленим Гобліном і вдягнувши маску, щоб його ніхто не впізнав, Озборн на своєму високотехнологічному глайдері стає найнебезпечнішим злочинцем Нью-Йорка та головним ворогом Людини-павука.

Колекційна фігурка Зеленого Гобліна зроблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита стійкою фарбою. Іграшка обладнана багатьма точками артикуляції, тож в неї рухаються руки та ноги, крутиться шия. Кожна деталь костюму пророблена дуже ретельно, тож моделька є копією персонажа коміксів, який наче вилетів з паперових сторінок. До комплекту входить багато аксесуарів суперзлодія, в тому числі - фірмовий глайдер. Фігурка Зеленого Гобліна дуже сподобається як дитині, так і дорослому шанувальнику Marvel.

В наборі також є частина іграшки Піщаного Людини (2 голови). Отримати цю модельку цілком можна зібравши всі фігурки Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men. Спробуй зробити це та поринь у власні пригоди разом з легендарними персонажами коміксів!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Зелений Гоблін Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Згідно з коміксами, Зелений Гоблін керує своїм глайдером завдяки мікрочипу, вмонтованому в його шолом. Він передає імпульси, що направляють глайдер. Крім того, він слухається голосових команд.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Зелений Гоблін - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix