Супермен "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Superman

850,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1412

Колекційна фігурка Супермен "Ліга Справедливості". Серія DC Comics Multiverse Justice League.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Супермен "Ліга Справедливості". Модель належить до серії DC Comics Multiverse Justice League. 

Рятуючи світ від стародавньої криптоніанської потвори, яку викликав до життя Лекс Лютор, Супермен загинув. Над всесвітом знов зібрались хмари, і Ліга Справедливості спробує оживити Кларка Кента. Але чи вийде це в них? Та чи лишиться Супермен тією ж самою людиною, яким був раніше, чи спробує знищити своїх колишніх друзів?.. 

Колекційна фігурка Супермен з "Ліги Справедливості" - це високоякісна автентична копія екранного персонажа. Костюм та риси обличчя модельки опрацьовані дуже ретельно, тож рівень деталізації справді вражає. Іграшка оснащена багатьма точками артикуляції, тож в неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати різних поз. Фігурка Супермена сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам фільмів і коміксів DC, ставши чудовою знахідкою для будь-якої колекції!

До набору входить тканинний плащ Супермена, а також дві частини Степового Вовка - модельки, яку можна отримати, зібравши всі іграшки серії DC Comics Multiverse Justice League. 

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Супермен "Ліга Справедливості" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Актор Ніколас Кейдж настільки обожнює цього супергероя, що навіть назвав свого сина криптоніанським ім'ям Супермена - Кал Ел.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Супермен "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Superman
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix