Кіборг "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Cyborg

850,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1410

Колекційна фігурка Кіборг "Ліга Справедливості". Серія DC Comics Multiverse Justice League

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Кіборг "Ліга Справедливості". Модель входить до серії DC Comics Multiverse Justice League.

Віктор Стоун був видатним спортсменом, аж доки страшна аварія ледь не призвела до його загибелі. Батько Віктора, видатний вчений на ім'я Сайлас Стоун, зміг врятувати сина. Для цього йому довелося таємно застосувати інопланетні технології, які з'явилися на Землі в результаті вторгнення Зорга, та до яких він, як вчений, мав доступ. В результаті Віктор Стоун перетворився на Кіборга - щось наче сплаву живої людини з інопланетним механізмом, всі функції якого лишаються загадкою навіть для нього самого. Викрадення батька Степовим Вовком спонукає Кіборга приєднатися до Ліги Справедливості, щоб разом з іншими супергероями врятувати близьку людину та світ...

Колекційна фігурка Кіборг з "Ліги Справедливості" - це високоякісна аутентична копія екранного персонажа. Іграшка має безліч дрібних опрацьованих деталей та приголомшливо реалістичний костюм. В модельки згинаються руки та ноги, оскільки вона оснащена багатьма точками артикуляції. Це дозволяє надавати різноманітні пози з фільму. Фігурка Кіборга сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам фільмів и коміксів DC, ставши чудовим доповненням до будь-якої колекції!

До набору також входить зброя Кіборга та елементи модельки Степового Вовка. Цю іграшку можна отримати цілком, зібравши всі фігурки серії DC Comics Multiverse Justice League.

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Кіборг "Ліга Справедливості" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Через велику кількість металевих імплантатів, вага Кіборга набагато перевищує вагу звичайної людини, та дорівнює 175 кг.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Кіборг "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Cyborg
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix