Ерік Кілмонгер - Колекційна фігурка Marvel Black Panther Legends

Спеціальна ціна 999,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
1149
Ерік Кілмонгер - Колекційна фігурка Marvel Black Panther Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Еріка Кілмонгера від Hasbro (США). Серія Marvel Black Panther 6-inch Legends.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Еріка Кілмонгера від американської компанії Hasbro. Іграшка належить до серії Marvel Black Panther 6-inch Legends.

Ерік Кілмонгер, справжнім ім'ям якого є Н’Джадака, народився у Ваканді, далекій та загадковій африканській країні. Його батько був змушений допомагати найманцям, що намагалися захопити країну, та був висланий за це з Ваканди разом з усією родиною. Так Н'Джадака опинився в Гарлемі, Нью-Йорк, зненавидівши принца Т'Чаллу і його альтер его - Чорну Пантеру. Все своє життя він присвячує тому, щоб здолати супергероя, відкинути нововведення та повернути Ваканду на шлях предків. 

Колекційна фігурка Ерік Кілмонгер зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою, що не пристає до рук. Іграшка оснащена багатьма точками обертання, тож в неї рухаються руки, ноги, крутиться шия. Це дозволяє надавати модельці безліч різних поз. Кожен елемент фігурки Клімонгера пророблений дуже детально, передані найдрібніші фрагменти костюму. Іграшка наче оживає в руках. До набору входять цілих п'ять додаткових аксесуарів (змінні кисті рук та зброя). Крім того, наявна частина модельки, яку можна побудувати, зібравши всю серію Marvel Black Panther Legends. Колекційна фігурка Еріка Кілмонгера сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам коміксів Marvel, та стане справжньою знахідкою для будь-якої колекції!

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Ерік Кілмонгер Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

У фільмі "Чорна Пантера" роль Еріка Кілмонгера грає Майкл Бекарі Джордан. Це його не перша поява у кінострічках за коміксами Marvel, він вже грав у "Фантастичній четвірці" 2015 року (Людина-факел).

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Ерік Кілмонгер - Колекційна фігурка Marvel Black Panther Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix