Доктор Вуду - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 676,00 ₴ Стара ціна 996,00 ₴
В наявності
SKU
1131
Доктор Вуду - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Доктор Вуду від компанії Hasbro (США). Marvel Legends Series Doctor Strange (Marvel Cinematic Version).

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Доктор Вуду від Hasbro - провідної американської компанії-виробника іграшок. Ця моделька супергероя всесвіту Marvel увійшла до Marvel Legends Series Doctor Strange (Marvel Cinematic Version).

Джеріко Драмм (а саме таким є справжнє ім'я Доктора Вуду) народився у Гаїті, але багато років навчався у США. Тільки повернувшись додому, він мав пройти сумне випробування - його брата-близнюка Даніеля смертельно поранив темний чаклун. Вмираючи, Даніель бере з брата слово, що той відвідає його вчителя на ім'я Папа Джамбо. Потрапивши до нього, Джеріко стає учнем Джамби, який навчає його всьому, що знає. Попереду в Джеріко - цікаві пригоди та важкі випробування, а від його рішень буде залежати доля світу.

Колекційна фігурка Доктор Вуду зроблена з високоякісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка має багато точок обертів, тож в неї згинаються кінцівки, крутиться голова. Це дозволяє надавати різних поз. Надретельний підхід до створення найдрібніших деталей, що вирізняє майстрів Hasbro проміж інших, робить фігурку Доктора Вуду справжньою копією персонажа коміксів. Ця іграшка сподобається як дитині, так і дорослому колекціонеру модельок супергероїв Marvel.

До набору також входить частина (ліва рука) Дормамму. Отримати іграшку цілком можна зібравши всі фігурки Marvel Legends Series Doctor Strange. Спробуй зробити це та поринь у веселу та різноманітну гру разом з легендарними супергероями!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Доктор Вуду у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Коли Око Агамотто покинуло Доктора Стренджа, саме Доктор Вуду посів його місце у якості Верховного мага Землі.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Доктор Вуду - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix