Бетмен - Колекційна фігурка Mattel DC Comics

675,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1402

Колекційна фігурка Бетмена від компанії Mattel DC Comics.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Бетмен від знаменитої компанії Mattel DC Comics.

Брюс Вейн - над успішний підприємець. Його статки обчислюються мільярдами доларів, а його обличчя не покидає сторінок журналів та газет. Але вночі він вдягає маску та перетворюється на Бетмена - лицаря справедливості, що дав клятву боротися зі злочинністю у всіх її проявах. Керуючись власним кодексом честі, Брюс ніколи нікого не вбиває. Бетмен не володіє надзвичайними силами, на відміну від більшості супергероїв. Натомість, він підтримує ідеальну фізичну форму та користується найкращими технічними розробками потаємних відділів своєї компанії. Спеціальний костюм розширює його можливості та робить його невразливим до більшості видів зброї. Але головним інструментом його боротьби лишається жах, що він вселяє в ворогів.

Колекційна фігурка Бетмена DC Comics від американської компанії Mattel зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Приголомшлива деталізація іграшки робить її досконалою копією персонажа коміксів, який наче злетів з паперових сторінок до реального світу. Моделька має багато точок артикуляції, тож в неї згинаються руки, ноги, крутиться шия. Це дозволяє надавати різних поз. І дорослі, і малі шанувальники коміксів DC будуть в захваті від цієї фігурки Бетмена!

А для того, щоб зробити свою гру більш цікавою, а колекцію - різноманітнішою, спробуй зібрати всіх легендарних супергероїв серії Mattel DC Comics!

Розмір фігурки: 17 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Бетмен Mattel DC Comics у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Автори назвали Бетмена Брюсом Вейном на честь Роберта I Брюса - середньовічного шотландського монарха, що увійшов в історії як король, який зміг вибити з Англії визнання незалежності Шотландії.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Бетмен - Колекційна фігурка Mattel DC Comics
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix