Бетмен "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Batman

Спеціальна ціна 550,00 ₴ Стара ціна 850,00 ₴
В наявності
SKU
1407
Бетмен "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Batman можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Бетмен "Ліга Справедливості". Серія DC Comics Multiverse Justice League.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Бетмен "Ліга Справедливості". Моделька входить до серії DC Comics Multiverse Justice League.

Тривожний дзвінок пролунав ще у минулій кінострічці франшизи. У "Лізі Справедливості" вже час бити в дзвони. Саме цим і займається Бетмен, намагаючись зібрати команду супергероїв, щоб протистояти злу, що загрожує планеті.

Колекційна фігурка Бетмена за фільмом "Ліга Справедливості" - це високоякісна аутентична копія екранного персонажа. Моделька має цілий ряд дрібних опрацьованих деталей. Іграшка оснащена двадцятьма точками обертання, завдяки чому їй можна надавати будь-які пози з фільму. Фігурка Бетмена сподобається як дітям, так і дорослим колекціонерам моделей супергероїв!

До набору входить тканинна накидка, що зображує фірмовий плащ Бетмена, а також частина модельки Степового Вовка. Отримати її цілком можна зібравши всі іграшки серії.

Розмір фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Бетмен "Ліга Справедливості" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Спершу місцем проведення фінальної сутички "Ліги справедливості" планували зробити Чорнобильську АЕС.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Бетмен "Ліга Справедливості" - Колекційна фігурка DC Comics Multiverse Justice League Batman
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix