Доппельгенгер - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 150,00 ₴
В наявності
SKU
11117
Доппельгенгер - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Доппельгенгер з преміум артикуляцією і деталізацією від Hasbro. Серія Legends Series Spider-Man: Far From Home!

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Доппельгенгер (Doppelganger) - демонічний клон Людини-павука від культового американського виробника Hasbro. Іграшка входить в серію Legends Series Spider-Man: Far From Home натхненну мативами фільму 2019 року "Людина - Павук: Далеко від дому".

Фігурка Доппельгенгер Marvel Legends має дизайн в стилі коміксів Marvel, виготовлена з міцного нетоксичного пластика з неймовірним розфарбуванням, найвища артикуляція і деталізація робить її ще одним гідним доповненням до серії Marvel Legends. Будь якмй фанат героїв Марвел або колекціонер персонажів коміксів буде в захваті, отримавши фігурку Доппельгенгер серії Marvel Legends!

Як і в кожному наборі Legends Series Spider-Man: Far From Home в цьому комплекті є (Build-a-Figure) частина бонусної фігурки Розплавлений (Molten). Зібрати її можна отримавши всі модельки серії.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Доппельгенгер Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Доппельгенгер - злісний шестирукий Павук-Двійник, наповнений надприродною енергією, має смертельні пазурі і може стріляти ріжучою як бритва павутиною.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Доппельгенгер - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix