Дедпул в чорному - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 450,00 ₴
В наявності
SKU
1156
Дедпул в чорному - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Дедпул (Deadpool) в чорно-білій комбінації кольорів симбиота від відомого виробника колекційних фігурок Hasbro серія Marvel Legends Series Back in Black Deadpool.

Моделька самого відчайдушного персонажа з коміксів Марвел по імені Дедпул (Deadpool), від відомого виробника колекційних фігурок Hasbro, виглядає досить красиво в чорно-білій комбінації кольорів симбиота (Symbiote). Входить в лінійку Marvel Legends Series Back in Black Deadpool.

Реалістичний деталезірованний чорно-білий костюм супергероя доповнюють три додаткові кисті рук і голова симбиота, а також мечі Катани в напівпрозорому рожевому кольорі. Все разом, це робить фігурку Дедпул: Back in Black бажаним подарунком для будь-якого шанувальника коміксів, колекціонерів і всіх шанувальників екстравагантного героя.

Іграшка Дедпул в чорному 15 см в довжину. Для створення колекційної фігурки Дедпул: Series Back in Black Marvel Legends використовується виключно високоякісний пластик. Дана модель оснащена безліччю точок артикуляції, у неї згинаються руки, ноги, а також обертається шия.

Розмір фігурки: 15 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Дедпул в чорному Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Дедпул був першим носієм симбиота на прізвисько Веном.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Дедпул в чорному - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix