Дедпул в формі Людей Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 750,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
1180
Дедпул в формі Людей Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Дедпула в формі Людей Ікс від американської компанії Hasbro. Серія Marvel Legends

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Дедпула в формі Людей Ікс від американської компанії Hasbro. Іграшка, що зображує найпопулярнішого Ікс-мена, увійшла в культову серію Marvel Legends.

Уейд Уілсон - смертельно хвора людина, що дала згоду на участь в небезпечному експерименті, щоб вилікуватись. Результатом експерименту стала мутація, що подарувала Уейду надзвичайні здібності: моментальну регенерацію, неймовірну силу і... психічний розлад, що проявляється у вчинках, розмовах із самим собою, та навіть у зверненнях до читачів та глядачів.

Ця екшн-фігурка зображує Дедпула в той період його життя, коли він намагався знайти друзів та сім'ю у відомій команді мутантів - Людей Ікс.

Колекційна фігурка Дедпула зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Іграшка оснащена багатьма точками артикуляції, тому в неї згинаються руки, ноги, а також крутиться шия. Моделька відрізняється дуже високим рівнем деталізації. У комплекті наявна змінна голова, що зображує персонажа без славнозвісної маски. До набору також входять мечі, дивовижний автомат і... широкополий капелюх. Екшн-фігурка Дедпула в костюмі Людей Ікс стане відмінним доповненням до будь-якої колекції!

В якості бонусу до іграшки Дедпул, комплект містить частину бонусної модельки Саурона (хвіст), яку можна зібрати цілком, отримавши всі фігурки серії. Збери всю колекцію іграшок і насолоджуйся захопливою грою в оточенні легендарних персонажів!

Фігурка Дедпула сподобається як дітям, так і дорослим шанувальникам коміксів!   

Висота фігурки: 15 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Дедпул в формі Людей Ікс будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

Період життя в команді Людей Ікс показаний в фільмі Дедпул 2, що побачив світ у 2018 році

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Дедпул в формі Людей Ікс - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix