Дедпул - Колекційна фігурка Marvel Legends Deadpool

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1164

Колекційна фігурка Дедпул (Deadpool) від відомого виробника Hasbro з лінійки Deadpool Legends Series.

Інтернет-магазин Супергерої представляє модельку знаменитого зухвалого найманця з коміксів Марвел на ім’я Дедпул (Deadpool), від відомого виробника колекційних фігурок Hasbro. Входить в лінійку фігурок Deadpool Legends Series.

Деталізація костюма супергероя і величезна кількість потрясний аксесуарів мають стильний дизайн епохи 90-х років. Реалістичність персонажа робить цю модель бажаною знахідкою для колекціонерів і всіх шанувальників екстравагантного героя.

Іграшка Дедпул включає 9 аксесуарів. Розробники досить потрудилися, щоб вона виглядала дуже реалістично і повністю повторювала свого героя. Для створення колекційної фігурки Дедпул Marvel Legends використовується виключно високоякісний пластик. Дана модель оснащена безліччю точок артикуляції, в неї згинаються руки, ноги, а також обертається шия.

Розмір фігурки: 15 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Дедпул Deadpool Legends Series будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Дедпул усвідомлює, що живе в іншому світі і є персонажем коміксу. При всіх його недоліках, він вельми доброзичливий до дітей, котів, собак і тих, хто щиро потребує допомоги.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Дедпул - Колекційна фігурка Marvel Legends Deadpool
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix