Дивовижна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel The Amazing Spider-Man 2 Legends

1 290,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1101

Колекційна фігурка Людина-павук від легендарних Hasbro за кінофільмом "Нова Людина-павук: Висока напруга"

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Людини-павука від легендарних Hasbro за кінофільмом "Нова Людина-павук: Висока напруга". Іграшка входить до лінійки модельок The Amazing Spider-man 2 Marvel Legends.

Образ супергероя в цьому фільмі надзвичайно яскравий і живий. Колекційна фігурка Людини-павука повністю повторює екранного персонажа - яскраві фарби, відчуття гнучкості та гутаперчевості, а головне - абсолютна доскональність в кожній лінії. В якості матеріалу використаний нетоксичний високоякісний пластик. Фігурка Нового Людини-павука від Marvel Legends є дуже рухомою, бо має багато точок артикуляції. Через це можна легко надавати модельці різних поз.

Також до набору входить пара змінних долонь та частинка (нога) фігурки Зеленого Гобліна. Цю модельку можна побудувати, зібравши всі іграшки серії The Amazing Spider-man 2 Marvel Legends. Тільки уяви - всі герої культового фільму разом! Це зробить твою гру набагато більш цікавою, веселою та різноманітною!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук The Amazing Spider-man 2 у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Фільм "Нова Людина-павук" став першим у Голлівуді, що його було знято за допомогою камер RED Epic, а також у форматі 3D із розширенням 5K.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Дивовижна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel The Amazing Spider-Man 2 Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix