Чорна Пантера - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 495,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1111

Фігурка культового героя всесвіту коміксів Marvel - Чорна Пантера (Black Panther) від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Фігурка культового героя всесвіту коміксів Marvel - Чорна Пантера (Black Panther) зі змінною головою Чедвіка Боузмана, від знаменитого виробника колекційних фігурок Hasbro.

Чорна Пантера, або Т'Чалла - це африканський принц, нащадок королівської династії, яка багато років править країною Ваканда, що загублена в африканських джунглях. Чорна Пантера - перший темношкірий супергерой, а також один з найбагатших і найрозумніших людей в історії Марвел.

Принц Т'Чалла постійно тренується і відточує свої вміння, щоб не поступитися жодному противнику. Він гімнаст, акробат і володіє бойовими мистецтвами, недоступними нікому іншому на цій планеті. Чорна Пантера - досвідчений слідопит і мисливець, блискучий військовий стратег. Ще до всього, він геніальний вчений фізик, технолог і досвідчений винахідник. Т'Чалла - доктор наук Оксфордського університету.

Природні здібності Чорної Пантери сплетені з величезним арсеналом магічних артефактів. Ці елементи дають йому нелюдських здібностей: силу, швидкість, витривалість, рефлекси і неймовірну гнучкість. Це робить Чорну Пантеру одним з найбільш різнобічних героїв всесвіту Марвел.

Фігурка Чорної Пантери зроблена з високоякісного пластику та має багато точок артикуляції, так що у неї згинаються кінцівки та крутиться шия. Це дозволяє надавати іграшці різних поз. У комплект також входить змінна голова з обличчям Чедвіка Боузмана. Шанувальники коміксів Marvel будуть в захваті від іграшки Чорна Пантера!

У наборі є частинка Людини Мурахи, якого можна побудувати з деталей, що входять в кожен коробок серії Marvel Legends Captain America. Збери всю лінійку іграшок разом та насолоджуйся цікавою та різноманітною грою в оточенні улюблених супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Чорна Пантера Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

У рейтингу "100 найкращих героїв коміксів усіх часів", що його склав IGN, Чорна Пантера посів 51 місце. У цьому списку він знаходиться між Капітаном Марвел (50 місце) та Акваменом (52).

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Чорна Пантера - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix