Чорна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1128

Колекційна фігурка Чорна Людина-павук, створена американською компанією Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої радий представити колекційну фігурку Чорна Людина-павук, створену легендарним американським брендом Hasbro. Увійшовши до лінійки модельок Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men, вона стала справжньою прикрасою цієї серії.

Чорний Людина-павук  - іграшка, що зображує Пітера Паркера, який щойно відкрив для себе принади нового костюма-симбіота - інопланетного паразита, що перетворює свого хазяїна на монстра. Відчувши, що його здібності набули більшої сили, Пітер спочатку не зважатиме на те, що в його характері намітилися зміни на гірше. Але згодом він позбудеться цього костюму, який знайде собі нового хазяїна та повернеться вже як Веном.

Фігурка Чорний Людина-павук симбіот зроблена з високоякісного нетоксичного пластику. Надретельна увага до найдрібніших деталей перетворили модельку на справжню копію персонажу коміксів, що перетворилась на живу та зійшла з паперових сторінок. Фігурка обладнана багатьма точками артикуляції, тому в неї вільно рухаються руки, ноги та шия. Граючись з нею, малюк зможе надавати безліч різних поз. Крім того, в комплекті є змінні кисті рук. Чорний Людина-павук - іграшка, що не залишить байдужим жодну дитину або навіть дорослого колекціонера!

До набору також входить частина фігурки Піщана Людина, яку можна отримати, зібравши всі модельки лінійки Marvel Legends Series Multiverse Spider-Men. Спробуй зробити це та вигадуй дивовижні пригоди разом з улюбленими героями!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Чорна Людина-павук Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Інопланетний костюм буквально вростає в свого носія та якщо не керує ним беспосередньо, то принаймні суттєво впливає на всі його рішення та дії. Єдине, що здатне паралізувати його злу волю - потужні звукові хвилі. Саме так Пітер Паркер зміг-таки позбутися свого чорного костюму та вийшов з-під впливу симбіота. Чорний Людина-павук зник, натомість з'явився Веном.


Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Чорна Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix