Чорна Кішка - Колекційна фігурка Marvel Legends

890,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1104

Фігурка Чорна кішка, створена відомою компанією Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє іграшку Чорна кішка, створену легендарною американською компанією Hasbro. Модель подруги Людини-павука є частиною культової лінійки Marvel Legends.

Фігурка Чорна кішка зображує одного з найвідоміших персонажів всесвіту Спайдермена - Феліцію Харді. Мінлива, непостійна, неоднозначна - вона постійно метається між добром і злом, чим зводить Людину-павука з розуму.

Іграшка Чорна кішка створена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Завдяки безлічі точок артикуляції розробники змогли дуже гарно передати гнучкість персонажа. В модельки згинаються кінцівки та крутиться шия, тому їй можна надавати різних поз. В цілому ж, фігурка виглядає так, наче тільки що зійшла зі сторінок коміксів.

Крім того, до набору входить частинка Зеленого Гобліна - фігурки, яку можна побудувати, зібравши всі іграшки лінійки Amazing Spider-man 2 Marvel Legends. Спробуй зробити це та вигадуй нові цікаві пригоди разом з легендарними супергероями!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Чорної Кішки Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Чорна кішка вперше з’явилась у коміксах в 1979 році ("Приголомшливий Людина-павук", № 194). Вона носить спеціальні сережки, що дозволяють їй завжди приземлятись на ноги, та високотехнологічні контактні лінзи, щоб бачити вночі.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Чорна Кішка - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix