Червона Відьма - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 390,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1176

Колекційна фігурка Червона Відьма від Hasbro, увійшла в лінійку Marvel Legends Series Abomination Build-A-Figure.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Червона Відьма від Hasbro - легендарної американської компанії, що виробляє іграшки. Моделька увійшла в лінійку Marvel Legends Series Abomination Build-A-Figure.

Модель Червона Відьма / Ванда Максимофф зображена в образі персонажа з фільму «Капітан Америка: Громадянська війна». Фігурка має яскраво-виражену схожість з актрисою Елізабет Олсен, що зіграла Червону Відьму в фільмі. На іграшці є кулон, все її спорядження відповідає показаному в фільмі, і навіть на пальцях модельки намальовані кільця.

Колекційна фігурка Червона Відьма серії Marvel Legends зроблена з якісного пластика й вкрита стійкою фарбою. Іграшка оснащена багатьма точками артикуляції, тому їй можна надавати різні пози. Руки, ноги та голова фігурки вільно рухаються. Неймовірний рівень деталізації справляє враження на кожного, хто тримає іграшку в руках.

В набір також входять два магічних ефекти та елемент бонусної фігурки, яку можна отримати цілком, зібравши всі фігурки Marvel Legends Series Abomination Build-A-Figure. Зроби це і насолоджуйся цікавою та різноманітною грою в оточенні легендарних супергероїв!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Червона Відьма будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали? 

Червона Відьма може керувати ймовірностями, літати, телепортувати цілі з неймовірною точністю, а також перетворювати людей та об'єкти.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Червона Відьма - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix