Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 995,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
11120
Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Людина - Павук: Далеко від дому з преміум артикуляцією від Hasbro. Серія Legends Series Spider-Man: Far From Home!

Інтернет-магазин Супергерої представляє оригінальну колекційну фігурку від американської компанії Hasbro - Людина - Павук серії Marvel Legends, що увійшла в лінійку Legends Series Spider-Man: Far From Home, дизайн якої натхненний фільмом 2019 року "Людина - Павук: Далеко від дому".

Фігурка Людина - Павук: Далеко від дому Marvel Legends виготовлена з міцного нетоксичного пластика і покрита стійкою фарбою. Модельці можна надавати різні пози, оскільки вона оснащена безліччю точок артикуляції. Як і всі колекційні фігурки Hasbro, іграшка Людина - Павук: Далеко від дому відрізняється неймовірною ретельністю у виконанні дрібних деталей. Будь який фанат Людини - Павука або колекціонер персонажів коміксів буде в захваті, отримавши фігурку Людина - Павук: Далеко від дому!

Як і в кожному наборі Legends Series Spider-Man: Far From Home в цьому комплекті є (Build-a-Figure) частина фігурки Розплавлений (Molten). Зібрати її можна отримавши всі фігурки серії. Збери всю серію фігурок легендарних персонажів і створи колекцію, щоб зібрати вражаючу бонусну модель!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина - Павук: Далеко від дому Marvel Legends будь-яким зручним для вас способом.

А чи знаєте Ви?

Пригодницький фільм 2019 року "Людина-павук: Далеко від дому" є продовженням фільму 2016 року "Людина-павук: Повернення додому" та став 23-м фільмом кіновсесвіту Marvel.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина - Павук: Далеко від дому - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix