Людина-павук: Нуар - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 550,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1157

Коллекціоннуюая фігурка Людина-павук: Нуар від американської компанії Hasbro. Лінійка Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard!

Інтернет-магазин Супергерої представляє нову колекційну фігурку від американської компанії Hasbro. Людина-павук: Нуар - серії Marvel Legends, що увійшла в лінійку Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard!

Одна з найпопулярніших версій Людини-павука, герой більш серйозний і водночас похмурий - Павук Нуар, який бореться з поганими хлопцями і босами в 1930-х роках в Нью-Йорку, в часи сухого закону і Великої депресії.

Фігурка Людина-павук Нуар Marvel Legends виготовлена з якісного нетоксичного пластику і вкрита стійкою фарбою. Іграшці можна надавати різних поз, оскільки у неї рухаються кінцівки, і крутиться шия. Це можливо завдяки тому, що моделька оснащена безліччю точок артикуляції. Як і всі колекційні фігурки Hasbro, іграшка Людина-павук Нуар відрізняється неймовірною ретельністю у виконанні дрібних деталей. Опинившись в руках, моделька виглядає так, ніби щойно зійшла зі сторінок коміксів. Будь-яка дитина або навіть дорослий колекціонер екшн-фігурок буде в захваті, отримавши фігурку Людина-павук Нуар!

Як і в кожному наборі Spider-Man Legends Series Build-a-Figure: Lizard, в цьому комплекті є частина фігурки Ящера. Отримати його цілком можна зібравши всі фігурки серії.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук Нуар будь-яким зручним для вас способом.

Чи Ви знали?

Людина-павук: Нуар надавав перевагу паркуру, а не лазінню по стінах.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук: Нуар - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix