Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel The Amazing Spider-Man 2

1 250,00 ₴
Немає в наявності
SKU
11110

Колекційна фігурка Людини-павука за мотивами фільму "Нова Людина-павук 2" ("The Amazing Spider-Man 2")

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Людини-павука за мотивами фільму "Нова Людина-павук 2" ("The Amazing Spider-Man 2").

Моделька відрізняється великою кількістю надзвичайно деталізованих деталей та схожістю з екранним Спайдерменом, якого зіграв Ендрю Гарфілд. Матеріалом для фігурки послужив високоякісний нетоксичний пластик. Іграшка Людина-павук обладнана багатьма точками артикуляції, тому їй можна надавати найрізноманітніших поз.

Крім того, до набора входять змінні кисті та частинка (рука) фігурки Зеленого Гобліна. Цю модельку можна побудувати, зібравши всі іграшки серії Amazing Spider-man 2 Marvel Legends. Тільки уяви - всі герої культового фільму разом! Це зробить твою гру набагато більш цікавою, веселою та різноманітною!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-павук з фільму "Нова Людина-павук 2" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

За півсторіччя свого життя у коміксах Спайдермен переносив безліч костюмів. Змінювався дизайн, кольори, технічні властивості та здібності, але найбільш шанованим серед фанатів лишається класичний червоно-синій костюм Людини-павука.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel The Amazing Spider-Man 2
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix