Людина-мураха - Колекційна фігурка Marvel Legends

Спеціальна ціна 1 050,00 ₴ Стара ціна 1 150,00 ₴
В наявності
SKU
1185
Людина-мураха - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Колекційна фігурка Людина-мураха (Ant-Man) від американської компанії Hasbro. Моделька входить до Ant-Man Marvel Legends Series! 

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Людина-мураха (Ant-Man). Іграшка супергероя зі всесвіту Marvel створена відомою американською компанією Hasbro, та входить до лінійки фігурок Ant-Man Marvel Legends Series!

Людина-мураха відрізняється здатністю зменшуватись за долю секунди до розміру комахи (менш ніж 4 см), зберігаючи при цьому звичайну людську силу, знову збільшуватись, а також пересуватись на бджілах. Ці супер-здібності йому дарує унікальний костюм. А спеціальний шолом дає можливість спілкуватись з комахами на відставні більш ніж 1.5 км та віддавати їм накази.

Фігурка Людини-мурахи, що входить до серії Marvel Legends від знаменитих Hasbro, сягає 15 см заввишки, є дуже реалістичною та повністю повторює свого екранного героя. Іграшка зроблена з високоякісного пластика, має багато точок артикуляції, тож в неї гнуться руки, ноги, крутиться голова. Це дозволяє надавати безліч різних поз.

Ваша дитина легко зможе самостійно кервати рухами Людини-мурахи й вигадувати захоплюючі пригоди для свого улюбленого героя!

Не тільки дитина, але й багато дорослих фанатів всесвіту Marvel будуть раді отримати фігурку Людини-мурахи в якості подарунку!

В наборі є додатковий елемент у вигляді ноги бонусної фігурки. Її можна отримати цілком, зібравши весь набір Ant-Man Marvel Legends.

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Людина-мураха будь-яким зручним для вас способом!

Чи Ви знали?

Від самого початку Хенк Пім, перший Людина-мураха, був створений Стеном Лі не як супергерой, а як божевільний вчений, чиї ідеї відкидало світове співтовариство. Однак дебютний для Піма номер коміксів ("Людина в мурашнику") став настільки популярним, що було принято рішення перетворити його на супергероя.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Людина-мураха - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix