Бетмен, Супермен та Степний Вовк - Набір колекційних фігурок DC Comics "Ліга Справедливості"

1 350,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1406

Ексклюзивний набір фігурок героїв "Ліги Справедливості"! Модельки Бетмена, Супермена та Степного Вовка від Mattel DC Comics.

Інтернет-магазин Супергерої представляє ексклюзивний набір фігурок головних героїв фільму "Ліга Справедливості"! Модельки Бетмена, Супермена та Степного Вовка від Mattel DC Comics.

Земля зазнала атаки безсмертного злодія - Степного Вовка. І лише об'єднавши зусилля є шанс врятувати планету!

Набір фігурок за кінострічкою "Ліга Справедливості" - це високоякісні деталізовані модельки, скопійовані з екранних героїв фільму. Кожна іграшка має 14 точок артикуляції, що дозволяє надавати їй різних поз та моделювати будь-які сутички. Набір фігурок головних героїв "Ліги Справедливості" відрізняється особливою увагою до опрацювання костюмів та екіпіровки. Бетмен і Супермен мають тканинні накидки, що зображують плащі, а Степний Вовк - сокиру з підсвічуванням! Цей набір сподобається як дітям, так і дорослим, та чудово доповнить будь-яку колекцію!

Розмір фігурок: Бетмен і Супермен - 15 см, Степний Вовк - 22 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити набір колекційних фігурок DC Comics "Ліга Справедливості" у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вимір, з якого прибув Степний Вовк, зветься Четвертим Світом та знаходиться поза звичайної уяви про час та простір.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар: Бетмен, Супермен та Степний Вовк - Набір колекційних фігурок DC Comics "Ліга Справедливості"
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix