Бен Рейлі Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 550,00 ₴
В наявності
SKU
1109
Бен Рейлі Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends можна придбати з інкрементом of 1

Фігурка Бен Рейлі Людина-павук - це продукт відомої американської компанії Hasbro за мотивами коміксів про Спайдермена.

Фігурка Бен Рейлі Людина-павук - це продукт легендарного американського виробника колекційних модельок Hasbro за мотивами коміксів про Спайдермена. Іграшка належить до лінійки Marvel Legends Spider-Man Infinite Series, до якої також входять Жінка-павук, Джек О'Лантерн, Жук, Веном, Морбіус, Швидкісний Демон та бонусна фігурка Поглинача.

Моделька Бена Рейлі в костюмі Людини-павука - це деталізована копія легендарного персонажа, вироблена з якісного нетоксичного пластику. Кожна кінцівка рухається окремо, бо фігурка Бена Рейлі оснащена багатьма точками артикуляції. Завдяки цьому іграшці можна надавати різних поз. Комплект доповнюють три додаткові пари кистей на зміну та голова. Все це разом робить фігурку Бен Рейлі Людина-павук бажаним подарунком для будь-якої дитини, чи навіть для дорослого прихильника коміксів.

Крім того, в наборі є дві руки Поглинача - фігурки, яку можна побудувати, зібравши всі іграшки серії Marvel Legends. Спробуй зробити це та насолоджуйся цікавою різноманітною грою в оточенні легендарних персонажів!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Бен Рейлі Людина-павук у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вперше Бен Рейлі з’явився у серії "Приголомшливий Людина-павук", № 149, від 15 жовтня 1975 року. З тих пір Алий Павук, як стали його називати згодом, мав п’ять власних коміксів.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Бен Рейлі Людина-павук - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix