Анжела - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends

996,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1134

Колекційна фігурка Анжели з Вартових Галактики від американської компанії Hasbro.

Інтернет-магазин Супергерої представляє колекційну фігурку Анжели з Вартових Галактики від Hasbro - легендарної американської компанії, що виробляє іграшки. Моделька увійшла до лінійки Marvel Legends Guardians of the Galaxy.

Анжела - мисливиця на Хеллспаунів. Належить до раси ангелів. Є членом Вартових галактики - групи, що боронить мир та спокій у всесвіті.

Колекційна фігурка Анжели зроблена з якісного нетоксичного пластику та вкрита стійкою фарбою. Іграшка має багато точок артикуляції, тому їй можна надавати різних поз. Руки, ноги та голова модельки вільно рухаються. Надзвичайний рівень деталізації справляє враження на будь-кого, хто тримає іграшку в руках. Фігурка Анжели наче зійшла з паперових сторінок в реальний світ. І малі, і дорослі фанати коміксів будуть в захваті від цієї модельки!

До набору також входить зброя та елемент іграшки Тітус, яку можна отримати цілком, зібравши всі фігурки Marvel Legends Series Guardians of the Galaxy. Зроби це та насолоджуйся цікавою та різноманітною грою в оточенні легендарних супергероїв!

Висота фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 5 * 14 * 30 см

Рекомендований вік: від 4 років

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Анжели з Вартових Галактики у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Вперше Анжела з'явилась у коміксах у березні 1993 року (Spawn №9). Полюючи на Спауна, вона вперше у житті зазнала поразки від нього.

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Анжела - Вартові Галактики - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix