Анти-Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends

1 350,00 ₴
Немає в наявності
SKU
1107

Фігурка Анти-Веном від легендарної компанії Hasbro (США).

Інтернет-магазин Супергерої представляє фігурку Анти-Веном від легендарної компанії Hasbro (США). Моделька входить до лінійки Marvel Legends.

Багаторічна історія протистоянь завершилась нарешті перевтіленням Венома, чому чимало сприяв Людина-павук. Тепер колишній суперзлодій зветься Анти-Веном і допомагає Пітеру Паркеру на його нелегкому шляху борця зі злом.

Іграшка Анти-Веном зроблена з якісного пластику та вкрита стійкою нетоксичною фарбою. Фігурка оснащена багатьма точками артикуляції, тому їй можна надавати різних поз. Увага розробників з Hasbro до найдрібніших деталей роблять модельку точною копією персонажа коміксів, який наче зійшов з паперових сторінок. Жодна дитина чи навіть дорослий шанувальник Marvel не зможе встояти перед фігуркою Анти-Веном!

Крім того, до набору входить частина Гобліна - іграшки, яку можна побудувати, зібравши всі модельки серії Spider-Man Marvel Legends. Зроби це та насолоджуйся грою в оточенні легендарних супергероїв!

Розмір фігурки: 15 см

Розмір упаковки: 26.5 * 15 * 6

Доставка: по всій Україні

В інтернет-магазині Супергерої ви можете купити фігурку Анти-Веном Marvel Legends у будь-який зручний для вас спосіб.

Чи Ви знали?

Спочатку назву "Анти-Веном" мала спеціальна речовина, створена Пітером Паркером для того, щоб здолати Венома. Те, як Едді Брок перетворився на Анти-Венома, та події, пов’язані із цим, детально показано у номерах 568-573 серії коміксів "Приголомшливий Людина-павук".

Write Your Own Review
Ви пишете відгук про товар:Анти-Веном - Колекційна фігурка Marvel Legends
Ваша оцінка
Copyright © 2017 Супер Герої, Inc. All rights reserved. Designed by Skynix